INTERN ROOSTER 2008-2009 bijgewerkt:
dinsdag 23 juni 2009 22:46 uur |
|
|
EINDSTAND |
1 |
Kees Nederkoorn |
2 |
Theo Goossen |
3 |
John Lutgens |
4 |
Marino Küper |
5 |
Henny Haggeman |
6 |
Marius van Hal |
7 |
Sander van Vucht |
8 |
Adri Maranus |
9 |
Henk Hamer |
10 |
Frans Kuggeleijn |
11 |
Gert-Jan Zonneveld |
12 |
Benno Thomassen |
13 |
Wim Lenderink |
14 |
Philip Schyns |
15 |
Micha v. Doren |
16 |
Marije v.d. Hoff |
17 |
Jan Bakker |
|
|
|
PLAY OFF
Ronde 4: 23 juni
|
Om de plaatsen 1
& 2:
|
|
Theo Goossen |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1 |
Om de plaatsen
3 & 4:
|
|
Marino Küper |
- |
John Lutgens |
0-1 (R) |
Om de plaatsen 5
& 6:
|
|
Marius van Hal |
- |
Henny Haggeman |
0-1 (R) |
Om de plaatsen
7 & 8:
|
|
Adri Maranus |
- |
Sander van Vucht |
0-1 |
Om de plaatsen 9
& 10:
|
|
Henk Hamer |
- |
Frans Kuggeleijn |
1-0 |
Om de plaatsen 11
& 12
|
|
Gert-Jan Zonneveld |
- |
Benno Thomassen |
1-0, 1-0 |
Om de plaatsen
13 & 14:
|
|
Philip Schyns |
- |
Wim Lenderink |
0-1 |
Om de plaatsen 15
& 16:
|
|
Micha v. Doren |
- |
Marije v.d. Hoff |
1-0 |
|
PLAY OFF
Ronde 3: 2 juni
|
Om de plaatsen 1
& 2:
|
|
Kees Nederkoorn |
- |
Theo Goossen |
rem |
Om de plaatsen
3 & 4:
|
|
John Lutgens |
- |
Marino Küper |
1-0 (R) |
Om de plaatsen 5
& 6:
|
|
Henny Haggeman |
- |
Marius van Hal |
1-0 (R) |
Om de plaatsen
7 & 8:
|
|
Sander van Vucht |
- |
Adri Maranus |
1-0 |
Om de plaatsen 9
& 10:
|
|
Frans Kuggeleijn |
- |
Henk Hamer |
rem |
Om de plaatsen 11
& 12
|
|
Benno Thomassen |
- |
Gert-Jan Zonneveld |
1-0 |
Om de plaatsen
13 & 14:
|
|
Wim Lenderink |
- |
Philip Schyns |
1-0 |
Om de plaatsen 15
& 16:
|
|
Marije v.d. Hoff |
- |
Micha v. Doren |
0-1 |
|
PLAY OFF
Ronde 2: 19 mei
|
Om de plaatsen 1 t/m 4:
|
p1) |
John Lutgens |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1 |
p2) |
Marino Küper |
- |
Theo Goossen |
0-1 |
Om de plaatsen 5 t/m 8:
|
p3) |
Henny Haggeman |
- |
Sander van Vucht |
1-0 |
p4) |
Adri Maranus |
- |
Marius van Hal |
0-1 |
Om de plaatsen 9 t/m 12:
|
p5) |
Benno Thomassen |
- |
Frans Kuggeleijn |
0-1 |
p6) |
Henk Hamer |
- |
Gert-Jan Zonneveld |
1-0 |
Om de plaatsen 13 t/m 16:
|
p7) |
Marije v.d. Hoff |
- |
Wim Lenderink |
0-1 |
p8) |
Micha v. Doren |
- |
Philip Schyns |
0-1 |
|
PLAY OFF
Ronde 1: 5 mei
|
Om de plaatsen 1 t/m 4: |
p1) |
Kees Nederkoorn |
- |
John Lutgens |
rem |
p2) |
Theo Goossen |
- |
Marino Küper |
1-0 |
Om de plaatsen 5 t/m 8: |
p3) |
Sander van Vucht |
- |
Henny Haggeman |
1-0 |
p4) |
Marius van Hal |
- |
Adri Maranus |
1-0 |
Om de plaatsen 9 t/m 12:
|
p5) |
Frans Kuggeleijn |
- |
Benno Thomassen |
1-0 |
p6) |
Gert-Jan Zonneveld |
- |
Henk Hamer |
1-0 |
Om de plaatsen 13 t/m 16:
|
p7) |
Wim Lenderink |
- |
Marije v.d. Hoff |
1-0 |
p8) |
Philip Schyns |
- |
Micha v. Doren |
1-0 |
Om
de plaatsen 17 t/m 20:
|
p9) |
Jan Bakker |
- |
Bye |
1-0 |
|
|
|
|
|
STAND VOORRONDE POULE A: |
Nr |
Voornaam |
Naam |
Gesp. |
Score |
Perc. |
Rating |
WP |
SB |
TPR |
1 |
Kees |
Nederkoorn |
9 |
7,5 |
83 |
2104 |
37,5 |
29,8 |
2045 |
2 |
Marino |
Küper |
9 |
7,5 |
83 |
2054 |
37,5 |
27,0 |
2019 |
3 |
Sander v |
Vucht |
9 |
6,0 |
67 |
1890 |
39,0 |
20,0 |
1817 |
4 |
Adri |
Maranus |
9 |
5,5 |
61 |
1689 |
39,5 |
18,3 |
1709 |
5 |
Frans |
Kuggeleijn |
9 |
5,0 |
56 |
1599 |
40,0 |
14,0 |
1641 |
6 |
Henk |
Hamer |
9 |
5,0 |
56 |
1611 |
40,0 |
19,5 |
1645 |
7 |
Wim |
Lenderink |
9 |
4,5 |
50 |
1530 |
40,5 |
12,0 |
1577 |
8 |
Micha v |
Doren |
9 |
2,5 |
28 |
1302 |
42,5 |
5,8 |
1315 |
9 |
Jan |
Bakker |
9 |
1,5 |
17 |
981 |
43,5 |
1,3 |
1052 |
|
|
STAND VOORRONDE POULE
B: |
Nr |
Voornaam |
Naam |
Gesp. |
Score |
Perc. |
Rating |
WP |
SB |
TPR |
1 |
Theo |
Goossen |
9 |
8,5 |
94 |
2049 |
36,5 |
32,8 |
2089 |
2 |
John |
Lutgens |
9 |
7,5 |
83 |
1808 |
37,5 |
26,8 |
1903 |
3 |
Marius v |
Hal |
9 |
7,0 |
78 |
1995 |
38,0 |
23,0 |
1930 |
4 |
Henny |
Haggeman |
9 |
6,5 |
72 |
1824 |
38,5 |
20,3 |
1820 |
5 |
Gert Jan |
Zonneveld |
9 |
4,0 |
44 |
1571 |
41,0 |
10,0 |
1519 |
6 |
Benno |
Thomassen |
9 |
4,0 |
44 |
1476 |
41,0 |
7,5 |
1484 |
7 |
Philip |
Schyns |
9 |
3,5 |
39 |
1539 |
41,5 |
6,3 |
1463 |
8 |
Marije vd |
Hoff |
9 |
3,0 |
33 |
1147 |
42,0 |
5,5 |
1236 |
|
|
UITSLAGEN VOORRONDE
|
Ronde 1: 23 september |
A |
Adri Maranus |
- |
Wim Lenderink |
0-1 |
Frans Kuggeleijn |
- |
Sander van Vucht |
0-1 |
Bye
A |
- |
Micha van Doren |
0-1 |
Henk Hamer |
- |
Marino Küper |
0-1
|
Jan Bakker |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1 |
|
B |
Benno Thomassen |
- |
Theo Goossen |
0-1 |
Gert Jan Zonneveld |
- |
Philip Schyns |
rem |
Henny Haggeman |
- |
Marius van Hal |
1-0 |
John Lutgens |
- |
Marije vd Hoff |
1-0 |
|
Ronde 2:
21 oktober |
A |
Wim Lenderink |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1 |
Marino Küper |
- |
Jan Bakker |
1-0 |
Micha van Doren |
- |
Henk Hamer |
1-0 |
Sander van Vucht |
- |
Bye
A |
1-0
|
Adri Maranus |
- |
Frans Kuggeleijn |
rem |
|
B |
Theo Goossen |
- |
Marije vd Hoff |
1-0 |
Marius van Hal |
- |
John Lutgens |
1-0 |
Philip Schyns |
- |
Henny Haggeman |
0-1 |
Bye
B1 |
- |
Gert Jan Zonneveld |
0-1
|
Benno Thomassen |
- |
Bye B2 |
1-0 |
|
|
|
|
|
Ronde 3:
18 november |
A |
Frans Kuggeleijn
|
- |
Wim Lenderink
|
rem |
Bye
A
|
- |
Adri Maranus
|
0-1 |
Henk Hamer
|
- |
Sander van Vucht
|
1-0 |
Jan Bakker
|
- |
Micha van Doren |
rem
|
Kees Nederkoorn
|
- |
Marino Küper
|
1-0 |
|
B |
Bye B2 |
- |
Theo Goossen |
0-1 |
Gert Jan Zonneveld
|
- |
Benno Thomassen
|
1-0 |
Henny Haggeman
|
- |
Bye
B1
|
1-0 |
John Lutgens
|
- |
Philip Schyns
|
1-0
|
Marije vd Hoff |
- |
Marius van Hal
|
0-1 |
|
|
|
|
|
Ronde 4:
2 december |
A |
Wim Lenderink |
- |
Marino Küper |
0-1 |
Micha van Doren |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1 |
Sander van Vucht |
- |
Jan Bakker |
1-0 |
Adri Maranus |
- |
Henk Hamer |
1-0
|
Frans Kuggeleijn |
- |
Bye
A |
1-0 |
|
B |
Theo Goossen |
- |
Marius van Hal |
1-0 |
Philip Schyns |
- |
Marije vd Hoff |
1-0 |
Bye
B1 |
- |
John Lutgens |
0-1 |
Benno Thomassen |
- |
Henny Haggeman |
0-1 |
Bye B2 |
- |
Gert Jan Zonneveld |
0-1 |
|
|
|
|
|
Ronde 5:
23 december |
A |
Bye
A |
- |
Wim Lenderink |
0-1 |
Henk Hamer |
- |
Frans Kuggeleijn |
0-1 |
Jan Bakker |
- |
Adri Maranus |
0-1 |
Kees Nederkoorn |
- |
Sander van Vucht |
1-0
|
Marino Küper |
- |
Micha van Doren |
1-0 |
|
B |
Gert Jan Zonneveld |
- |
Theo Goossen |
0-1 |
Henny Haggeman |
- |
Bye B2 |
1-0 |
John Lutgens |
- |
Benno Thomassen |
1-0 |
Marije vd Hoff |
- |
Bye
B1 |
1-0
|
Marius van Hal |
- |
Philip Schyns |
1-0 |
|
|
|
|
|
Ronde 6:
6 januari 2009 |
A |
Wim Lenderink |
- |
Micha van Doren |
1-0 |
Sander van Vucht |
- |
Marino Küper |
rem |
Adri Maranus |
- |
Kees Nederkoorn |
rem |
Frans Kuggeleijn |
- |
Jan Bakker |
1-0
|
Bye
A |
- |
Henk Hamer |
0-1 |
|
B |
Theo Goossen |
- |
Philip Schyns |
1-0 |
Bye
B1 |
- |
Marius van Hal |
0-1 |
Benno Thomassen |
- |
Marije vd Hoff |
1-0 |
Bye B2 |
- |
John Lutgens |
0-1 |
Gert Jan Zonneveld |
- |
Henny Haggeman |
rem |
|
|
|
|
|
Ronde 7:
3 februari |
A |
Henk Hamer |
- |
Wim Lenderink |
1-0 |
Jan Bakker |
- |
Bye
A |
1-0 |
Kees Nederkoorn |
- |
Frans Kuggeleijn |
1-0 |
Marino Küper |
- |
Adri Maranus |
1-0 |
Micha van Doren |
- |
Sander van Vucht |
0-1 |
|
B |
Henny Haggeman |
- |
Theo Goossen |
0-1 |
John Lutgens |
- |
Gert Jan Zonneveld |
1-0 |
Marije vd Hoff |
- |
Bye B2 |
1-0 |
Marius van Hal |
- |
Benno Thomassen |
1-0 |
Philip Schyns |
- |
Bye
B1 |
1-0 |
|
|
|
|
|
Ronde 8:
3 maart |
A |
Wim Lenderink |
- |
Sander van Vucht |
0-1 |
Adri Maranus |
- |
Micha van Doren |
1-0 |
Frans Kuggeleijn |
- |
Marino Küper |
0-1 |
Bye
A |
- |
Kees Nederkoorn |
0-1
|
Henk Hamer |
- |
Jan Bakker |
1-0 |
|
B |
Theo Goossen |
- |
Bye
B1 |
1-0 |
Benno Thomassen |
- |
Philip Schyns |
1-0 |
Bye B2 |
- |
Marius van Hal |
0-1 |
Gert Jan Zonneveld |
- |
Marije vd Hoff |
0-1 |
Henny Haggeman |
- |
John Lutgens |
0-1 |
|
|
|
|
|
Ronde 9:
24 maart |
A |
Jan Bakker |
- |
Wim Lenderink |
0-1 |
Kees Nederkoorn |
- |
Henk Hamer |
0-1 |
Marino Küper |
- |
Bye
A |
1-0 |
Micha van Doren |
- |
Frans Kuggeleijn |
0-1 |
Sander van Vucht |
- |
Adri Maranus |
rem |
|
B |
John Lutgens |
- |
Theo Goossen |
rem |
Marije vd Hoff |
- |
Henny Haggeman |
0-1 |
Marius van Hal |
- |
Gert Jan Zonneveld |
1-0 |
Philip Schyns |
- |
Bye B2 |
1-0 |
Bye
B1 |
- |
Benno Thomassen |
0-1 |
|
|
|
|
|
REGLEMENT:
-
De partijen dienen
op de aangegeven datum plaats te vinden. Wanneer je niet op de
geplande datum kunt
spelen, dien je dit vooraf kenbaar te maken bij je tegenstander en
bij de wedstrijdleider. Tevens dien je een nieuwe datum te
plannen (voor de oorspronkelijke datum).
-
Om 20.00 uur worden
de klokken aangezet. Indien een speler (zonder afmelding vooraf
bij tegenstander en wedstrijdleider) om 20.30 uur niet aanwezig
is, dan krijgt zijn tegenstander de overwinning en volgt een
reglementaire 1-0 (R) (of 0-1).
-
Bij gelijk
aantal punten bepaald het onderlinge resultaat de
eindstand. Is dit gelijk dan volgt een beslissingswedstrijd op 14
april 2009. Eindigt deze beslissingswedstrijd in remise
wordt er geloot om de kleuren en wordt er een
beslissingswedstrijd gespeeld van 10 min. p.p. Wordt dit remise
dan volgt met gewisselde kleuren wederom een partij van 5 min.
p.p. Eindigt deze ook in remise volgt met gewisselde kleuren
wederom een partij van 5 min. p.p. Dit herhaalt zich tot de
beslissing is gevallen. Indien meer dan twee spelers gelijk
eindigen bepaald eerst het onderling resultaat de eindstand. Is
ook dit gelijk dan bepalen de WeerstandsPunten de eindstand.
-
Wanneer
er in de play offs na twee partijen geen beslissing is gevallen
wordt er geloot om de kleuren en wordt er een
beslissingswedstrijd gespeeld van 10 min. p.p. Wordt dit remise
dan volgt met gewisselde kleuren wederom een partij van 5 min.
p.p. Eindigt deze ook in remise volgt met gewisselde kleuren
wederom een partij van 5 min. p.p. Dit herhaalt zich tot de
beslissing is gevallen.
-
Waarin dit reglement
niet voorziet beslist de wedstrijdleider.
|
|
|
|