MATBEELDEN DE VOLGENDE STAP
door Marino Kper
 

Inmiddels is er een tweede bestand gemaakt met de opgave mat in twee. Het gaat om 50 partijstellingen waarin de witspeler in twee zetten mat kan geven ongeacht de verdediging van zwart. De opgaven bouwen voort op de matbeelden van het eerste bestand mat in n. Degenen die dit bestand hebben doorgewerkt kunnen zich bij mij melden voor het nieuwe bestand met opgaven. Ik zou het daarbij op prijs stellen als zij dan ook kort willen aangeven wat hun ervaringen zijn met het eerste bestand. Graag wat feedback op vragen als:

  • werkt het bestand zonder problemen?

  • ben je matbeelden tegengekomen die je nog niet kende?

  • hoeveel tijd was je ongeveer kwijt aan het oplossen van alle opgaven?

  • zijn er nog andere opmerkingen en vragen over de opgaven?

Je kunt de opgaven opvragen via info@doetinchem.nl

 
 
 
 

Webdesign Refresh