MISSIE VOLBRACHT, SVD 2 NU REEDS KAMPIOEN
 

Met nog de gezamenlijke slotronde voor de boeg is SVD 2 reeds kampioen. Zelf won SVD 2 afgelopen dinsdag al met 1½ - 4½ bij Gendringen. Het was nog even wachten op het resultaat van de enige concurrent Aalten.

Aalten ging met 1 punt achterstand op SVD 2 op bezoek bij buurman Rokade in Lichtenvoorde. Rokade heeft meer dan de sportieve plicht gedaan en gewonnen van de nummer 2 met 3½ - 2½. Hierdoor heeft het tweede team van SVD, met nog één speelronde te gaan, een onoverbrugbare voorsprong van 3 punten en is daardoor kampioen van de 3e klasse G. Een fantastisch resultaat.

Teamleider Adri: "Missie is volbracht".

Adri, Bert, Erwin, Frans, Gerard, John en Philip: van harte gefeliciteerd met dit geweldige resultaat. Veel succes volgend seizoen in de 2e klasse.

 
 

Webdesign Refresh