RESULTATEN SV DOETINCHEM KNSB 
door Roel Evertse
Een paar constateringen:
 • Het resultaat van gisteren (6-1 winst) was de een na grootste overwinning van SVD in de KNSB. In het seizoen 2007-2008 wonnen we met hetzelfde team met 8-0 van Hardenberg 2. In 2005-2006 wonnen we overigens ook al eens met 6-1.
   
 • Het afgelopen seizoen hebben we als team (iets) beneden ons gemiddelde niveau (48,6% t.o.v. 51,5% gemiddeld) gespeeld, terwijl de tegenstand niet sterker was dan voorafgaande jaren.
   
 • Goede individuele prestaties in het afgelopen seizoen werden geleverd door Kees, Theo en Henny, terwijl Henk en vooral Roel nogal achterbleven bij de verwachtingen.
   
 • Kees, Henk en Marino zijn over alle seizoenen heen duidelijk onze best presterende spelers. Mochten de snode plannen van Marino en Henk inderdaad doorgang vinden dan breken er zware tijden aan voor het team.
   
 • Dat zware weer dreigt des te meer vanwege de prestaties van de invallers: de laatste twee seizoenen slechts 2 uit 9 resp. 2 uit 9. Bovendien zijn we de laatste seizoenen meer gebruik gaan maken van invallers.
   
 • Theo is de meest trouwe speler: van de 72 ronden miste hij er slechts 3. Hulde!