SNELSCHAAKTOERNOOI
 

Dinsdag 7 mei hebben we een snelschaaktoernooi gehouden. We speelden met het speeltempo: 5 minuten p.p.p.p. voor elke zet 5 seconden terug. Het was voor sommigen even wennen want na de eerste ronde waren er enkelen die na de partij meer tijd op de klok hadden dan waarmee ze begonnen.

Voorzitter Kees Nederkoorn had voor 4 prijsjes gezorgd. De nummers 1 en 2 kregen een prijsje en ook waren er 2 ratingprijzen. Het haperen van het computerprogramma werd enigszins gecompenseerd door de nootjes en pinda's die Kees ook had meegebracht. Al met al een geslaagd en gezellig toernooitje.

1 Kees Nederkoorn 7 uit 7  
2 Theo Goossen uit 7  
3 Roel Evertse 5 uit 7  
4  Iloy Timmerman uit 7 ratingprijs
5 Gerard Rückert 4 uit 7  
  Wim Lenderink 4 uit 7  
  Benno Thomassen 4 uit 7  
8 Adri Maranus uit 7  
9 Marije van der Hoff 3 uit 7 ratingprijs
  Frans Kuggeleijn 3 uit 7  
  Justin Nijenhuis 3 uit 7  
  Jonny Nijenhuis 3 uit 7  
13 Henk Hamer uit 7  
  Philip Schyns        
  Jelmer  van der Zaag