Gasten uit SyriŽ

Elders op deze website staat een oproep van Niels om te schaken op de Kruisberg. Ook staat er een artikel uit De Gelderlander. Het betreft hier schaken op de Kruisberg met vluchtelingen uit voornamelijk SyriŽ. Echter naast het schaken op de Kruisberg zijn deze schakers ook uitgenodigd om eens mee te komen schaken op onze clubavond. Vorige week kwam als eerste Mohamed Abu Issa, geheel rechts op de 1e foto. Vanavond bracht hij 5 mede-vluchtelingen mee. Daarnaast was er nog een andere buitenlandse gast die op bezoek is bij zijn dochter. Het niveau van deze schakers is overigens verrassend hoog.

Het was voor het eerst dat onze wedstrijdleider Gerard de indeling in het Engels bekend mocht maken. Het werd een zeer gezellig schaakavond. Zowel de SVD-ers als onze gasten hebben zich uitstekend vermaakt. Na de officiŽle partijen werden er nog de nodige partijen gespeeld voor de Chaos competitie. Al met al een zeer geslaagde avond.