Sander van Vucht weer remise

Na de schaakdemo voor de verswinkels op de Steenstraat, het terrasschaak bij Café Bar Heeren van Aemstel, een demo in Rozet en het OSKA was ASV gisteren al weer actief in Winkelcentrum Presikhaaf. Nederlands dameskampioene Anne Haast gaf daar een aanschuifsimultaan aan 16 borden. Na Hans Böhm (2012) en Bianca de Jong-Mühren (2013) was Anne Haast de derde die de strijd aanbond met het winkelende publiek. In totaal speelde de 21-jarige Brabantse 26 partijen, waarvan ze er 22 won. Riemer Broekhuisen was de eerste die Anne Haast liet sneuvelen. Ze overzag een matje. Later won Marc Land (Caissa Elburg), nadat Anne Haast remise had afgeslagen en iets teveel wilde. Ook Arie Huysman (Zevenaar) versloeg de Internationale damesmeester in een sterk gespeelde partij. Sander van Vucht (Doetinchem) speelde remise.

 


(van Facebook ASV Arnhem)