Nationale Sportweek 2015


door Niels van der Mark

Van 18 tot 25 april zal de Nationale Sportweek plaatsvinden en de aftrap is op 18 april in  Doetinchem. Tijdens de nationale sportweek wil het NOC*NSF laten zien hoe leuk en gezond sporten is. Allerlei sportverenigingen kunnen zich dan presenteren.

Schaakvereniging Doetinchem gaat hier ook aan deelnemen. Op het moment zijn we aan het kijken welke activiteiten we in die week gaan organiseren. Zeker is al dat op zaterdag 18 april Nick Schilder, van Nick en Simon, naar Doetinchem komt om te schaken. Hij is dit jaar de ambassadeur van de schaakbond en komt die dag o.a. een schaakles verzorgen voor jeugdschakers.


bron www.AD.nl


Ook komt het Nederlands Damesteam (The Chessqueens) naar Doetinchem. Onder andere zullen ze simultaan gaan schaken in de binnenstad.

 

bron: www.chessqueens.nl
 

  
Aan het programma voor die dag en die week wordt op het moment hard gewerkt. Meer informatie hierover zal binnenkort volgen op deze website, maar schrijf 18 april vast in je agenda!

Zie ook:

http://www.nationalesportweek.nl/de-nationale-sportweek

http://www.chessqueens.nl/

schaakles Nick: https://www.youtube.com/watch?v=f6d90xSTV2k