Play offs 2015

Ook dit seizoen worden er voor de interne competitie (keizer) weer Play Offs gespeeld. We beginnen daarmee op 14 april. De overige speeldata staan hieronder. Hierdoor spelen we nog op dinsdag 24 maart de voorlaatste ronde voor de Keizer competitie. Op dinsdag 31 maart is er Rapid en dinsdag 7 april is de halve finale voor de SVD beker. Dan is de laatste kans om nog van plaats te wisselen in de stand.

De nummers 1 t/m 4 van de tussenstand spelen een dubbele competitie. D.w.z. iedereen zal twee keer tegen elkaar spelen. Ook de nummers 5 t/m 8 spelen een dubbele competitie. De speeldata hiervoor zijn:

Ronde 1: 14 april
Ronde 2: 5 mei
Ronde 3: 19 mei
Ronde 4: 2 juni
Ronde 5: 9 juni
Ronde 6: 16 juni

Inhalen: 28 april (ook Rapid)
Inhalen: 12 mei (ook SVD beker finale)
Inhalen: 26 mei (ook Rapid)

Zodra de deelnemers bekend zijn zal op de site het speelschema worden vermeld.De overige spelers spelen een nieuwe competitie in het zelfde systeem als nu, alleen dan zonder de eerste 8 van de tussenstand.