Schaakvereniging Doetinchem
                                                                                                            Opgericht: 29 januari 1908

 

Zevenaar 4 neemt de punten

Voor SVD 3 verliep de 2e ronde niet zoals vooraf gehoopt. De eerste ronde werd met 4-0 gewonnen en iedereen hoopt dan dat hieraan in de 2e ronde een mooi vervolg wordt gegeven. Aanvankelijk leek dit ook binnen de mogelijkheden. Maar helaas, aan het einde stond SVD met lege handen.
Wim speelde sterk en haalde rustig en secuur de overwinning binnen. Jelmer en Adri leken lange tijd gelijk op te gaan maar moesten beiden de koning omleggen. Marije liet haar dame pennen en verloor deze. Omdat haar tegenstander even later een paardenvorkje over het hoofd zag stond Marije er plotsklaps erg goed voor. Maar meer dan een remise zat er toch niet in.

  SV Doetinchem 3  

-

Zevenaar 4   1˝ - 2˝
1 Adri Maranus 1524 - Pieter van der Poel 1540 0 - 1
2 Wim Lenderink 1378 - Nico Döll 1263 1 - 0
3 Jelmer van der Zaag 1355 - Dirk Janssen - 0 - 1
4 Marije van der Hoff 1055 - Menno Verbakel - ˝ - ˝