Schaakvereniging Doetinchem
                                                                                                            Opgericht: 29 januari 1908

 

 

SVD bekertoernooi is gestart

door Niels van der Mark

Dinsdag 3 oktober is de eerste ronde van ons Bekertoernooi gespeeld. Met maar liefst 26 deelnemers was de opkomst flink te noemen. De eerste ronde is altijd een vreemd iets. Aangezien het een afvalrace is en je dus op 2 finalisten wilt uitkomen, kregen 6 spelers een Bye de eerste ronde. In de uitslagen waren verder geen echte bijzonderheden, behalve misschien dat ons nieuwe lid, Kees Winsemius verrassend Philip wist te verslaan. Nieuwkomer Sylvia wist het oudgediende Roel erg lastig te maken, maar moest uiteindelijk toch het onderspit delven. En tenslotte had ik van Gert-Jan moeten verliezen na een beroerde opening, maar was het de klok die uiteindelijk Gert-Jan de das om deed.

Op 21 november wordt de tweede ronde gespeeld en de week ervoor zal de loting plaatsvinden. De verliezers komen in een grote poule waar gespeeld wordt om de titel “best off the rest”.

klik hier voor de uitslagen