Nog niks aan de hand ... FKM 2019 - ronde 3

door Niels van der Mark

In de derde ronde maakten de eerste twee koplopers zich los van de rest. Theo wist relatief eenvoudig ondergetekende te verslaan in onze Russische discussie. Voor de vijfde keer in 5 jaar kwam deze opening op het bord en wederom wist Theo mij te verrassen met een nieuwe variant, waar wat huisvlijt in zat. Op zich een compliment voor mij, ware het niet dat ik er ook voor de vijfde keer kansloos van afgeschoven werd. Ook Marcel wist zijn derde partij op rij te winnen. Met een mooi Paard-offer wist hij Hermann te verrassen waarna hij in een bijzonder eindspel mooi de winst binnen hengelde.

Toon Janssen vond mooi de aansluiting door van Henk te winnen, waardoor hij met Arent, die deze ronde een Bye had, nog een prima uitgangspositie heeft voor een hoge klassering. Maar laten we niet te vroeg juichen, want daarachter zit een groep van 7 spelers met 2 punten, die zo de top 3 in kunnen sluipen. Helaas liet het Livebord het deze ronde afweten, de WIFI lag er even uit en ik had dat te laat door, want daar maakte Fleur korte metten met Matthew. We hebben de 1e zetten later nog ingevoerd, voor zover we het konden ontcijferen, dus je kunt de openingsfase nog naspelen, waarin Fleur al groot voordeel krijgt.

Voor meer foto's van ronde 3, met dank aan Sylvia klik hier.

Voor de uitslagen en standen klik hier.