ONJK Borne 2019 - deel 4

door Bram Zaalmink

 

07/08/2019

Na alweer vroeg gewekt te worden hebben we ons snel klaargemaakt voor vandaag. In de auto hebben mijn vriend en ik gewoon verschillende spelletjes gespeeld zoals Wie Ben Ik, om natuurlijk even de tijd voor ons gevoel sneller voorbij te laten gaan. Bij de speelzaal aangekomen om 10 uur i.p.v. 9 uur omdat we gisteravond een blitztoernooi hadden begon de partij en was ik na 10 minuten ook weer klaar!☹ Hij speelde Budapest Gambiet waar ik totaal geen verstand van heb/had. Uiteindelijk ging ik na 8 zetten al mat omdat ik dacht dat ik gewoon een stuk won. Hier de partij:

(74) Zaalmink,Bram (1482) - Boeren,Jurriaan (1522) [A52]
Open Dutch Chess Championship C (6), 08.08.2019

1.d4 Pf6 2.c4 e5 3.dxe5 Pg4 4.Lf4 Pc6 5.Pf3 Lb4+ 6.Pbd2 De7 7.a3 Pgxe5 8.axb4 Pd3#

0–1


Alles ging op zich wel goed tot 8.axb4. Natuurlijk is het jammer om te verliezen maar ik weet zeker dat dit mij nooit meer overkomt!!
Tjha… Wat moet je nou nog 4 uur gaan doen in je eentje?? Uiteindelijk waren ook al snel een paar andere klaar waar we Bughouse mee hebben gedaan.

In de middag hadden we een voetbal toernooi! We zijn 2e geworden dus eigenlijk kan je je 2e beste van Nederland met voetbal onder de schakers noemen <18! ;) We hebben het heel gezellig gehad en lekker sportief gedaan!:)
Die avond hebben we voetbal gekeken en heb ik nu dus het verslag geschreven.
Morgen speel ik weer 2 partijen en ik speel morgen om 9 uur gewoon weer op een livebord dus jullie kunnen als jullie willen mij allemaal volgen! Ik hoop natuurlijk om nu nog de maximale score van 6 uit 9 te halen maar ik ben al tevreden met 50% score, dit moet vast wel lukken dus ik ga mijn best doen!