Online schaaktoernooi dinsdag 31 maart

door Niels van der Mark

 

Aanstaande dinsdag 31 maart spelen we wederom een online schaaktoernooi met onze verenging. Dit toernooi staat open voor leden en voor Doetinchemmers die kennis willen maken met onze online afdeling.

De vorige keer kon niet iedereen het toernooi vinden op de site van Chess.com. Vandaar nu deze link: https://www.chess.com/live#t=1169098 Klik hierop tussen 20:00 en 20:15 en klik op MEEDOEN. Daarna wordt je automatisch ingedeeld. Let op, als je later instapt, kun je niet meer deelnemen.

Als je mee wilt doen moet je wel een account hebben bij Chess.com en je aanmelden bij onze digitale schaakverenging. Hieronder staan de stappen die je daarvoor moet nemen.

  1. Je hebt een account nodig van chess.com. Dit kun je op deze website gratis aanmaken. (www.chess.com)

  2. Vervolgens moet je lid worden van onze digitale schaakverenging, eSV Doetinchem, als je dat al niet bent. Dit doe je door in het linker menu je muis op verbinden te houden en vervolgens op Clubs te klikken.

  3. Rechts kun je dan bij zoeken esv Doetinchem intypen en vervolgens zoeken.

  4. Klik dan op eSV Doetinchem en klik op de knop Meedoen. Op die manier vraag je een lidmaatschap aan, wat je dan krijgt.

Tenslotte hieronder nog de toernooi informatie voor a.s. dinsdag. Mocht je nog vragen of opmerkingen hebben, laat het ons dan weten. Misschien wil je meer toernooitjes, andere vormen andere speeltijd etc. Alles is mogelijk Laat het weten via nielsvdmark@gmail.com

Toernooi 31 maart

Start 20:15 (aanmelden voor die tijd, via https://www.chess.com/live#t=1169098 )

klik daarna (rechts) op MEEDOEN

6 rondes Zwitsers

Bedenktijdtijd 10 minuten per persoon per partij

Groet Niels van der Mark