Fleur doet mee aan het NK schaken voor de jeugd

door Niels van der Mark

Dit weekend wordt het NK schaken voor de jeugd gehouden. Er wordt in 3 leeftijdscategorieŽn gespeeld en in een ervan speelt onze Fleur mee. Ze speelt mee met de meisjes C (tot 14 jaar) waar ze zich 2 weken geleden knap voor wist te plaatsen. Later dit jaar zal ze ook nog meedoen met het NK tot 12 jaar, net als Jesse Frederiks van onze club.

Net als vorig jaar wordt het kampioenschap online gehouden, alleen n op een ander platform.

Zowel zaterdag, als zondag zal er live verlag gedaan worden door GM Jan Werle en Niels van der Mark. Er zal dan terug gekeken worden op de gespeelde rondes en de laatste ronde van de dag proberen we live te volgen.

Dit is de link om de partijen live te volgen vanaf 10.30 uur
 
Hier de link om vanaf 16.00 het live commentaar te volgen