Definitieve deelnemerslijst GP Doetinchem

(verwerkt tot en met 01-11-2021, 00.00 uur)

Aanmelding is NIET meer mogelijk.

·

Ben je te laat met aanmelden en wil je alsnog mee doen?
  Mail naar gpdoetinchem@gmail.com voor een plaatsje op de reservelijst

·

Ben je aangemeld, maar helaas verhinderd? Stuur ons een mail!

 

 

Belangrijke informatie


 

Nr

Naam Rating Schaakvereniging

1

Ivan Ponomarev

1769

ESV Eindhoven

2

Sascha Kurt

1690

ESV Eindhoven

3

Joshua Ekker

1635

Tegelse SV

4

Isafara Gergin

1501

Magnus Leidsche Rijn

5

Elysia Feng

1399

ESV Eindhoven

6

Josephine Damen

1379

SMB

7

Son Stavenuiter

1264

Velp

8

Freek Thijssen

1263

WLC Eindhoven

9

Fleur Westerhof

1245

SV Doetinchem

10

Oscar Adams

1202

Schaakstad Apeldoorn

11

Mathias Freijse

1201

SMB

12

Bram Wierbos

1189

DSG Pallas

13

Nishaaz Haque

1112

Moira Domtoren

14

Walter Kaemingk 

1075

Pallas

15

Tiger Huang

1070

SV Doetinchem

16

Tobias van Lieshout

1053

ASA

17

Boyd Leenen

1046

SV De Combinatie

18

Fabian Arentsen

1025

Pallas

19

Jesse Frederiks

1007

SV Doetinchem

20

Teun Cloosterman

971

SMB

21

Ceder Koppelaar

951

Velpse SV

22

Bram Feenstra

950

De Cirkel

23

Chia-Yun Liu

929

Schaakclub Hoofddorp

24

Eelco Adams

895

Schaakstad Apeldoorn

25

Wout van Harten

871

ASA

26

Floris Arentsen

790

Pallas

27

Jonas Wielaard

773

Pallas

28

Jordan Sean

769

Magnus Leidsche Rijn

29

Aaron Stam

762

DGS Pallas

30

Hugo Gerritsen

749

SV Wageningen

31

Oscar Hengeveld

746

SV Doetinchem

32

Jurre Meester

674

ASA

33

Thibault Freijse

660

SMB

34

Justin Boer

646

Pallas

35

Fieke Adams

520

Schaakstad Apeldoorn

36

Charles Peelen

489

SMB

37

Dion Vaessen

482

Velpse SV

38

Alex Gerritsen

474

SV Doetinchem

39

Adithya Sindhe

462

ASA

40

Kick Lureman de Vletter

371

SV Wageningen

41

Scott Neervoort

359

SV Doetinchem

42

Kailash Bense

352

SV Wageningen

43

Pepijn Stam

310

DGS Pallas

44

Coun Pijls

0

SV Doetinchem

45

Lucas Kloos

0

SV Doetinchem

46

Marijn Visser

0

WSG

47

Milan de Kort

0

SV Doetinchem

48

Nathan van Dam

0

Zutphens Schaagenootschap

49

Sam van Haare

0

SMB

50

Victor Kramer

0

SV Doetinchem

51

Aniek Favier

0

SV Wageningen

52

Mascha Kofanov

0

SV Wageningen

53

Priscilla Visser

0

WSG

54

Rogier Lunshof

0

SMB

55

Sam Wu

0

Schaakstad Apeldoorn

56

Osman Ahmed

0

SV Doetinchem

57

Rayan Elghasyry

0

ASA

58

Atharv Singh Parihar

0

ASA

59

Fedde Scheltinga

0

SV Tornado

60

Jeroen Goedhart

0

SV Doetinchem

61

Kamal Frouws

0

UVS

62

Liam Marks

0

SMB

63

Loek de Heus

0

SV Doetinchem

64

Narmina Mowsumzade

0

ASV

65

Nick Zhao

0

ASA

66

Stijn de Jong

0

Velpse SV

67

Yi Min Huang

0

SV Doetinchem

68

Christiaan Dieperink

0

Velpse SV

69

Ibrahim Ahmed

0

SV Doetinchem

70

Jimmy Wu

0

Schaakstad Apeldoorn

71

Jules van Otterdijk

0

SV Doetinchem

72

Niels Kapteijns

0

ASA

73

Sabina Mowsumzade

0

ASV

74

Andy Wang

0

SMB

75

Joep Verberk

0

SV Doetinchem

76

Koen Wierbos

0

DSG Pallas

77

Qingxi Xu

0

Het Kasteel Wijchen

78

Thijn Meester

0

ASA

79

Abel Kapteijn

0

ASA

80

Fosse Lureman de Vletter

0

SV Wageningen

81

Friedrich Rehfeldt

0

SK Münster

82

Ibtihal Ahmed

0

SV Doetinchem

83

Kate van Soestbergen

0

SV Wageningen

84

Manasvini Tangirala

0

ASA

85

Margot Freijse

0

SMB

86

Max Cloosterman

0

SMB

87

Nico Bense

0

SV Wageningen

88

Philip Grootegoed

0

SMB

89

Siem Westerhof

0

SV Doetinchem

90

Yesper Klein Gebbink

0

WSG

91

Jayden Kruyt

0

ASA

92

Ferdinand Rehfeldt

0

SK Münster

93

Pomme Leenen

0

SV De Combinatie

94

Mischa Afshari

0

SV Doetinchem

95

Rafael Afshari

0

SV Doetinchem