Fleur Westerhof wint de SVD Beker 2022

door Niels van der Mark

Dinsdag 7 juni werd de finale gespeeld om de SVD Beker tussen Fleur Westerhof en Iloy Timmerman. Op papier was Iloy de favoriet en de afgelopen edities wist hij het vaak tot de finale te schoppen, dus dit keer zou het toch eens moeten lukken. Wijselijk speelde hij geen Queens Gambit tegen Fleur, de eerste vrouwelijke beker finalist in onze clubgeschiedenis (?). Fleur hield echter keurig controle over de stelling, waarin Iloy al snel met een scherpe Koningsaanval kwam aanzetten. Hij maakte echter een foutje in de zetvolgorde en Fleur wist daar goed van te profiteren. Tsja en moet je het nog wel afmaken met allemaal mannen die om het bord op je vingers staan te kijken. Nou dat deed ze op voortreffelijke wijze, ze sleurde de Koning van Iloy in een matnet waar geen ontkomen aan was.

Fleur van harte gefeliciteerd, een mooie beloning voor een goed seizoen!