Voorlopig geen schaakavonden

door Niels van der Mark

Beste leden,

zoals jullie waarschijnlijk wel begrepen hebben, na de persconferentie van afgelopen vrijdag, stoppen de schaakavonden voorlopig op de dinsdag. Omdat het onduidelijk is wanneer we weer kunnen starten, zou je er een beetje moedeloos van kunnen worden. Het uitzicht op wanneer we weer ononderbroken kunnen gaan schaken is er nog niet echt. We moeten het met elkaar afwachten.

Natuurlijk is er de optie om online te schaken, maar dan moet daar wel voldoende animo voor zijn. Ik hoor dat dan graag van jullie. Daarnaast is er natuurlijk altijd de optie om zelf iemand uit de dagen om een avondje online schaken.

Blijf bovenal gezond en zodra er weer ruimte komt om te schaken op de dinsdagavond, horen jullie van ons.

Namens het bestuur,

Met vriendelijke groet,
Niels van der Mark