SVD is KAMPIOEN

SVD is gisteren zonder zelf te spelen kampioen geworden in de 2e klasse D. De Toren, de enige concurrent die SVD nog kon achterhalen heeft haar kansen verspeeld. In Dieren wist De Toren tegen Theothorne niet verder te komen dan 3-3. Hierdoor staat SVD met nog twee wedstrijden voor de boeg 5 punten voor en is niet meer in te halen. SVD mag zich de ongeslagen Kampioen noemen. Hulde.

Niels (6 partijen), Coun (6), Fleur (6), Iloy (6), Thomas (5), Paul (4) Theo (3), Marcel (3), David (1), Benno (1), Adri (1) van harte gefeliciteerd met dit geweldige resultaat. Dit betekend promotie naar de 1e klasse waar komend seizoen weer met 8 spelers wordt gestreden. Ook zullen de reisafstanden mogelijk wat groter gaan worden. Maar dat zijn zorgen voor het komend seizoen. SVD mag in een jubelstemming als kampioen nog 2 wedstrijden spelen, op dinsdag 11 april thuis tegen (de huidige nummer 8) UVS 3 en dinsdag 16 mei tegen (de huidige nummer 9) SMB 2.